Tihi dizelski generator Cummins Stamford

Tihi dizelski generator Cummins Stamford

Tihi dizelski generator je integriran napajalni sistem, ki pretvori dizelsko gorivo v elektriko, hkrati pa zadrži hrup motorja v zvočno-izoliranem jeklenem ohišju. Zanesljivo napaja stroje, delovna mesta ali zgradbe, ko omrežje odpove ali ni na voljo na oddaljenih območjih.
Pošlji povpraševanje
Opis
Tehnične parametre
 
Tihi dizelski generator je integriran napajalni sistem, ki pretvori dizelsko gorivo v elektriko, hkrati pa zadrži hrup motorja v zvočno-izoliranem jeklenem ohišju. Zanesljivo napaja stroje, delovna mesta ali zgradbe, ko omrežje odpove ali ni na voljo na oddaljenih območjih.
p2026051112534912ea7

 

Tehnične specifikacije

 

Modul

Ključna specifikacija

Generator

400 kW / 500 kVA (glavni)|440 kW / 550 kVA (pripravljenost)

Električni

400/230 V|50 Hz|1500 RPM|3-fazni, 4-žilni

Motor

Cummins QSNT-G3 / KTA19-G3A|6-valjni vrstni|19,0 L

Poraba goriva

≈205 g/kWh (≈102 L/h pri polni obremenitvi)

Alternator

Stamford HCI544C / S5L1D-D4

Regulacija napetosti

±1,0 % (AS440) / ±0,5 % (MX321 AVR)

Izolacija/zaščita

Razred H|IP23

Nivo hrupa

Manjši ali enak 75 dB(A) na 7 m

Nadzorni sistem

DSE / SmartGen (popolna električna zaščita in zaščita motorja)

Nadstrešek

Pocinkano jeklo z-ognjevarno akustično oblogo

Rezervoar za gorivo

Približno . 8 ur delovanja (≈850 L)

Mere in teža

4600 × 1650 × 2250 mm|≈5200 kg

 

Motor Cummins in konfiguracija alternatorja Stamford

 

Platforma Cummins 19.0L:Motor Cummins QSNT-G3 / KTA19-G3A zagotavlja 25,000+-urni interval remonta pri neprekinjeni glavni moči.

 

Nadzor hitrosti:Mehanski ali elektronski regulator vzdržuje hitrost v okviru standardov ISO 8528 G2 med stop-spremembami obremenitve.

 

Stamfordova sklopka alternatorja:Neposredno-sklopljen alternator STAMFORD HCI544C / S5L1D-D4 z navitji 2/3 naklona duši 3. harmonik pri ne-linearnih obremenitvah.

 

Izolacija razreda H:Vakuumsko{0}}impregnirana bakrena navitja razreda H (omejitev 180 stopinj) preprečujejo razgradnjo vlage v okoljih do 95 % relativne vlažnosti.
 

Tiha streha in hrupna zmogljivost

01/

Zvočno dušenje:Doseže manj kot ali enako 75 dB(A) na 7 metrih, kar je v skladu s strogimi občinskimi omejitvami hrupa v bližini komercialnih območij.

02/

Vzdržljivost ohišja:Prašno-prevlečena, elektro-galvanizirana jeklena streha je odporna proti morski koroziji C3/C4.

03/

Akustična obloga:Pena za ognjeodporno zvočno izolacijo razreda UL94-razreda 0 duši visoko{3}}frekvenčni hrup brez nevarnosti požara.

04/

Izpušni sistem:Notranji dušilec zvoka v bivalnih prostorih zmanjša hrup izpušnih plinov, medtem ko ostaja pod največjim dovoljenim protitlakom (<10 kPa).

 

Aplikacije

 

Sektor

Aplikacija

Ključna prednost

Zdravstveno varstvo

Rezervno napajanje v sili

Podpira kritične obremenitve med izpadom

Podatkovno središče

Varnostno kopiranje IT sistema

Zmanjša tveganje prekinitve storitve

Gradnja

Napajanje mesta

Primerno za-zmanjšana okolja

Rudarstvo

Oddaljeno primarno napajanje

Deluje v-pogojih izven omrežja

Telekom

Rezervno napajanje postaje

Ohranja kontinuiteto komunikacije

Proizvodnja

Podpora za proizvodnjo

Zmanjša vpliv izpadov

 

Odziv na obremenitev in stabilnost napetosti

 

Regulacija napetosti:Standardni AVR AS440 vzdržuje napetost znotraj ±1,0 %; izbirni MX321 AVR poostri stabilnost na ±0,5 %.

 

Prehodni odziv:Po nenadnem 50-odstotnem koraku obremenitve povrne izhodno napetost znotraj 1 % nominalne vrednosti v 0,5 sekunde.

 

Stabilnost frekvence:Ohranja enakomerno{0}}frekvenčno stanje znotraj ±0,25 % pri 0–100 % spremembah obremenitve pri nazivni moči 400 kW.

 

Zagon motorja:Oddaja 300 % nazivnega toka za 10 sekund za zagon težkih induktivnih elektromotorjev brez sprožitve.

 

Neuravnoteženo upravljanje obremenitve:Obvladuje do 25-odstotno fazno neravnovesje, hkrati pa ohranja stabilne izhodne napetosti med linijami--.

 

Možnosti prilagajanja in OEM

 

• Standardni 850 L osnovni rezervoar (~8-urni čas delovanja), razširljiv na 1000 L, 1500 L ali zunanji priključki za gorivo v razsutem stanju.
• Izbira lomilcev Schneider, ABB ali Chint v kombinaciji s krmilniki DeepSea DSE 7320 ali SmartGen 6120 AMF.
• Na voljo so barve po meri RAL, tablice z blagovno znamko zasebnih-oznak, značke na vratih in opozorilne nalepke distributerjev.
• Tovarniški grelniki vode s plaščem, grelniki mazalnega olja in samodejni polnilniki baterij podpirajo zanesljiv zagon pri -25 stopinjah.
• Pred-ožičeni priključni bloki zagotavljajo hitro povezavo s samodejnimi preklopnimi stikali za napajanje v stanju pripravljenosti.

 

Skladnost in certifikati

 

Certifikat / standard

Obseg skladnosti

ISO 8528

Klasifikacija zmogljivosti generatorja

Oznaka CE

Varnost EU in skladnost z EMC

ISO 9001:2015

Sistem vodenja kakovosti

ISO 14001:2015

Sistem ravnanja z okoljem

IEC 60034-1

Standard zmogljivosti alternatorja

IP23

Stopnja zaščite

 

Emisije in varnost

Zaščita pred vdorom:

Alternator IP23 in ohišje krmilne omare IP54 ščitita električne priključke pod napetostjo pred prahom in pršenjem vode.

Okoljski zaščitni ukrepi:

Izbirni rezervoar z dvojno{0}} steno ali 110-odstotna prevleka je v skladu z lokalnimi okoljskimi predpisi glede razlitja tekočin.

Električna zaščita:

Zaščita pred previsokim tokom, previsoko- in prenizko napetostjo, povratno močjo, izgubo faze, zemeljskim uhajanjem in zaustavitvijo v sili.

 

p202605111253209daa3

 

pogosta vprašanja

 

V: Ali je standardni motor QSNT-G3 ali KTA19-G3A?

O: Standardna konfiguracija uporablja Cummins QSNT-G3, Cumminsovo trenutno-generacijo elektronsko krmiljene platforme 19L; mehansko krmiljen KTA19-G3A je na voljo kot alternativa.

V: Kakšna je garancijska doba za ta generator?

O: Standardna tovarniška garancija pokriva motor, alternator in krmilni sistem za 12 mesecev ali 2000 delovnih ur, kar nastopi prej.

V: Kakšna je celotna nazivna moč tega generatorja - v glavnem in pripravljenem stanju kVA?

O: Ta enota je ocenjena na 400 kW / 500 kVA glavne moči, z oceno pripravljenosti 440 kW / 550 kVA za uporabo v sili.

V: Kakšna je najmanjša količina naročila in standardni proizvodni čas za ta model 400 kW?

O: MOQ je 1 enota za projektna naročila, s standardnim dobavnim časom 30–40 koledarskih dni od potrditve naročila, odvisno od združevanja motorja/alternatorja in izbire znamke krmilnika.

V: Kakšna je dejanska poraba goriva za 8-urnim časom delovanja na 850L rezervoarju?

O: Pri 100-odstotni prvi obremenitvi je poraba goriva približno 95-100 L/h, kar daje približno 8,5-9 ur delovanja na standardnem 850-litrskem rezervoarju; poraba pade na približno 65-70 L/h pri 75% obremenitvi.

Priljubljena oznake: cummins stamford tihi dizelski generator, Kitajska cummins stamford tihi dizelski generator proizvajalci, dobavitelji, tovarna

Morda vam bo všeč tudi
Pošlji sporočilo